Yurtdışı Portfolyo Hazırlık Programı

Ayakkabı tasarım kursları

Yurtdışı Portfolyo Hazırlık Programı

Yurt dışında Avrupa ülkelerinde ,Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İtalya, Fransa, İngiltere gibi ülkelerin mimarlık,moda tasarımı çizgi film animasyon ,grafik ve portfolyo ile ögrenci alan bölümlerine yönelik portfolyo hazırlık eğitimi vermekteyiz.Siz de bu alanda gelecekte bir meslek sahibi olmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz ve eğitimlerimize katılmanız gerekmektedir. Bu eğitimler sonucunda hazırlamış olduğunuz portfolyo dosyasıyla akademik eğitim almak istediğiniz ülkenin güzel sanatlar fakültesi ilgili bölümüne size yol göstererek etkileyici, gözalıcı ve sıradışı portfolyo dosyanızı hazırlıyor ve gerekli dosya içerikleri konusunda uzman eğitmenlerimizle hazırlık aşamasından kayıt aşamasına kadar birlikte hareket ediyoruz. Süreçler tamamlandığında yüzde yüze yakın ihtimalle kayıt hakkı kazanmış oluyorsunuz. Burada önemli olan sizden istenilen özgün içerikleri en iyi bir şekilde hazırlamak ve sunmaktır.

Yurtdışında portfolyo programına devam edebilmek için yabancı dil seviyenizinde iyi olması gerekir.Yabancı dil eğitimi alanında kurumsal iş ortaklarımızla eğitim verilmektedir.

Güzel  sanatlar  ve diğer lisans alanlarında akademik   eğitimini  yurt dışında  devam etmeyi  tercih ettiğiniz   takdirde  farklı  kültürlerde eğitim alma  imkanınız olacaktır. Ayrıca  iyi bir kariyerin yolu  açılacaktır.Portfolyo programına yurt dışında güzel sanatlar lisans ve yükseksek lisans eğitimi almak isteyenler katılabilirler.Lise mezunları ,lise  üçüncü ve dördüncü sınıfta okuyanlar bu programlara katılabilirler.Tabi bunun yanında yabanci dil eğitimini de almaları gerekmektedir.Bu konuyla ilgili bizden portfolyo eğitimi alan adaylarımıza yabancı dil eğitimini de  profesyonel eğitim veren  dil okulumuzda eğitim imkanı sağlamaktayız.

   Portfolyo hazırlarken dikkat edilmesi gereken yaptığınız çalışmaların sıradışı olaması,ilgi çekmesi ,anlatılan içeriğin derinliğe sahip olması ve kullandığınız argümanların farklılığı sizin çalışmalarınızı ön plana çıkarır.Portfolyonuzu sunacağınız tarih öemlidir.Ülkelere göre bu tarihler çeşitlilik gösterir. Portfolyonun içeriği kadar tercih ettiğiniz üniversiteyi neden istediğinizi çok iyi ifade etmeniz gerekir.
     Yurtdışında güzel sanatlar fakültelerinin en çok tercih edilen programları;

* Grafik Dizayn

Endüstriyel tasarım

İç Mimarlık

Mimarlık

Dizayn

Görsel Sanatlar

Fotoğraf

Plastik Sanatlar (Heykel,Resim)

Moda ve Tekstil tasarımı

Sahne  tasarımı.

* Çizgi Film ve Animasyon

Caracter desing

Cartoon, animation

MİMARLIK  FAKÜLTESİ  YURTDIŞI  PORTFOLYO  HAZIRLIK  KURSLARI

                 ARCHITECTURE COLLEGES

                 MİMARLIK FAKÜLTELERİ

  SCI-ARCH
  PRATT INSTITUTE
  COOPER UNION
  RHODE ISLAND SCHOOL OF DESİNG
  SYRACUSE UNIVERSTY
  GEORGIA TECH
  PENN STATE
  UNIVERSTY OF ILLINOIS UC

  POLITECNICO DI MİLANO
  POLITEKNICO DI TORINO

  UNIVERSITY OF BATH
  UNIVERSITY OF NOTTINGHAM


                        ANIMATION COLLEGES
   ANİMASYON BÖLÜMÜ BULUNAN ÜNİVERSİTELER

  NEW YORK UNIVERSITY
  BRIGHAM YOUNG UNIVERSITY
  SYRACUSEUNIVERSITY
  CHAPMAN UNIVERSITY
  DREXEL UNIVERSITY
  FASHION INSTITUTE OF TECHNOLOGY